Doplňkové služby

Rozšiřte si programovou nabídku o další tematické kanály. Máme něco pro každého.

Užijte si svůj oblíbený přenos s balíčkem Sport – až 10 sportovních kanálů pro milovníky všech sportů.

měsíčně

Zajímáte se o historii, přírodu či vědu? Pak je tu pro vás Doku – balíček až 9 dokumentárních kanálů.

měsíčně

Zábava pro děti všech věkových kategorií? V dětském balíčku najdete kanály jak pro nejmenší prcky, tak i pro ty trošku větší.

měsíčně

Balíček pro milovníky seriálů a filmů všech žánrů.

měsíčně

Nálož kanálů z dílny FilmBox – od filmů, seriálů, po módu a sport.

měsíčně

Psst! Balíček kanálů určených výhradně pro dospělé.

měsíčně

Nálož filmových a seriálových premiér? To je náš balíček 3 kanálů z dílny HBO.

měsíčně

Nechcete se obrat o nálož filmů z dílny HBO? Pak je tu pro vás balíček HBO Max Pack, který obsahuje všech 5 kanálů.

měsíčně

Rozšiřte si základní balíček až o dalších 49 kanálů. Z balíčku Basic si vybere každý člen rodiny.

měsíčně

Ještě větší nálož televizních kanálů. Od sportu, přes dětské kanály až po dokumenty? Doplňte si s balíčkem Max základní nabídku až o dalších 62 kanálů.

měsíčně

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ: 1607910. Obsah televizních kanálů v jednotlivých nabídkách a balíčcích se může měnit.

SledovaniTV_Blue_RGB

Vylepšení internetu

Chcete si ve své domácnosti užívat bezdrátového připojení? Pak je tu pro vás náš WiFi router a nenechte se svazovat kabely.

jednorázově

Extrasilný WiFi router – pomocník, který vám pomůže si internetu doma užívat naplno a bezdrátově.

jednorázově

Potřebujete veřejnou IP adresu ke správě serverů, stahování či FTP se vzdáleným přístupem? Dáme vám ji.

měsíčně

Nejen nejnovější filmy a seriály, ale i kultovní pořady z dílny HBO můžete mít kdykoliv po ruce.