Internet pro firmy

Firemním zákazníkům nabízíme komplexní řešení vždy na míru a dle potřeb právě vaší společnosti.
Zajišťujeme nejen připojení k internetu, ale celé spektrum souvisejících služeb.

world-wide-internet-signal-b

Internet

world-wide-internet-signal-b

Internet

Řešíte pro vaši společnost internetové připojení? Přivedeme k vám internet optickým kabelem nebo bezdrátovou technologií ve volném či garantovaném licenčním pásmu. V případě potřeby také s nezávislou záložní přípojkou.Rychlost a použitá technologie se odvíjí od vašich potřeb a také podle lokality.
Zároveň také poskytujeme široké spektrum souvisejících služeb.

vpn

VPN
Pokud vaši zaměstnanci pracují nejen z kanceláře a potřebují přístup do firemní sítě nebo potřebujete propojení poboček, pak je VPN skvělým řešením.

firewall

Firewall
Pomůžeme vám také se zabezpečením vaší sítě tak, aby vaše síť a vaše data byla v bezpečí.

wifi

WiFi systémy
Pokrytí prostor jednotnou WiFi sítí s centrální správou a možností oddělených sítí. Pokrytí kancelářských prostor, areálů, hotelů, sálů, výrobních hal. Hotspotová řešení pro rekreační areály, úřady, kulturní centra či nemocnice.

lan

LAN počítačové sítě
Připravíme vám řešení na míru - návr, výstavba, servis počítačovích sítí. To vše máme v malíku. Zároveň vám dodáme i potřebná zařízení -  switche, routery, WiFi AP a další síťové prvky

strukturovana-kabelaz

Strukturovaná kabeláž
Vše od návrhu, přes výstavbu a servis metalických kabelových rozvodů LAN sítě.

optika-lan

Optické LAN sítě
Nejnovější technologie jsou pro nás samozřejmostí, takže optické sítě jsou pro nás hračka. Připravíme vše od návrhu, přes výstavbu a následný servis.

call-b

Hlasové služby

call-b

Hlasové služby

Nejen internet je vaším spojením s vašimi zákazníky. Pokud hledáte řešení hlasových služeb, pak vám jsme schopni zajistit kompletní pevnou telefonii, virtuální telefonní ústřednu pro VoIP telefony, připojení i pro vaši stávající analogovou ústřednu.

more-b

Ostatní služby

more-b

Ostatní služby

Mimo internet a hlasové služby vám můžeme nabídnout i další služby, které vám mohou při vašem podnikání pomoci.

kamera

Kamerové systémy
Podle vašich potřeb připravíme návrh řešení a následně vše vystavíme a v případě potřeby zajistíme i následný servis.

datove-okruhy

Datové okruhy
Propojení dvou a více lokalit. Ať už jde o propojení poboček mezi sebou či např. s datacentrem.

email-servery

E-mailové servery
Našim zákazníkům nabízíme možnost emailového serveru, ať už na našich nebo vlastních doménách.

web-servery

Web servery
Můžete u nás hostovat nejen vaše e-mailové servery, ale nabízíme také možnost web hostingu.

hostovani

Hosting virtuálních i fyzických serverů
Vaše servery můžete mít umístěne u nás v bezpečném datacentru.

zalohovani

Zálohování dat
datová uložiště a zálohování firemních dat. Možnost umístění druhého zálohovacího zařízení k nám, nezávislé umístění zálohy pro maximální bezpečnost dat.

Jste firma a máte zájem o služby?

Nechte nám na sebe kontakt, my se vám ozveme a probereme spolu vše potřebné